Bodrum Kiralık Villa & Apart

Makaria Beach Apart 2+1

Bodrum Tuzla'da 2+1 Özel Plajlı Ortak Havuzlu Deniz Manzaralı Kiralık Sezonluk Daire
Günlük 1250 TL 'den başlayan fiyatlarla
Villa ID
SMV11797
Şehir
Bodrum
Konum
Tuzla
Ev Tipi
Daire
Yatak Odası
2
Kapasite
5 kişi
Banyo
2
Havuz Tipi
Ortak Havuz
GÜNLÜK KİRALAMA FİYATLARI
1 Nisan - 30 Nisan 
1250 TL
1 Mayıs - 31 Mayıs 
1250 TL
1 Haziran - 30 Haziran 
1600 TL
1 Temmuz - 31 Temmuz 
1700 TL
1 Ağustos - 31 Ağustos 
1700 TL
1 Eylül - 30 Eylül 
1250 TL
1 Ekim - 31 Ekim 
1250 TL
 • Genel Bilgiler
 • Bölge Bilgisi
 • Rezervasyon Şartları

Tesisimiz 6 adet daireden oluşmaktadır. Her bir dairede 2 yatak odası, 2 banyo, salon, mutfak ve balkon bulunmaktadır. İsteyen konuklarımız sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetinden tesisimizde yer alan restoran, havuz kafe ve plaj kafede faydalanabilirler. Denize mesafe 200 mt olup site içinde golf arabası ile deniz ulaşımı hizmeti verilmektedir.Dairelerimiz yeni ve temizdir.2 oda ve 2 banyosu, mutfak, balkon ve bahçesi olan dairelerin kullanımı tamamı ile misafirlerimize ait olup, yemeklerinizi dilerseniz mutfağınızda kendiniz hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz tesisimizde bulunan restoran, havuz kafe ve plaj kafenin eşsiz manzarası eşiliğinde kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinizi alabilirsiniz.
Bulaşık Makinasi
Buzdolabı
Çamaşır Makinası
Fırın
Mutfak Aksesuaları
Yemek Masası
2 Kişilik Koltuk
Klima
Orta Sehpa
Tek Kişilik Koltuk
Televizyon
Yemek masası
Duşakabin
Balkon
Balkon Masa-Sandalye
Havuz
Otopark
 • 550 TL Temizlik
 • 1000 TL Hasar Depozitosu

 

Tuzla

Hem Bodrum'un keyfine yaşamak hem de iyice dinlenmek istiyorsanız böyle bir yer var.Boğaziçi tam bir balıkçı köyü.İstediğiniz zaman Bodrum'un eğlencesini yaşarsınız.Ertesi günü sakin bir ortamda yorgunluk atarsınız.Bodrum'a 30km ,Milas'a 25 km. Bodrum'dan Güllük ayrımına gelmeden Shell Petrol İstasyonu yanından sola dönüyorsunuz.Burası Tuzla sapağı.2 km.lik asfalt yol sizi köye ulaştırıyor.Boğaziçi eski adı Bargliya bir efsaneden geliyor.Kahraman Bellerofo'un kanatlı atı Pegasos'un çiftesi ile sahibinin en yakın arkadaşı Bargylos'u öldürmüş.Bellerofo sevgili arkadaşının öldüğü bu yere onun adını vermiş.Çevresi zeytinliklerle çevrili masmavi bir koyu var Boğaziçi'nin.Eskiden tuzlaları varmış,çevrenin bütün tuzu burada üretilirmiş.Şimdilerde tuz havzaları kaderine terkedilmiş.Ekilip dikilecek toprağı da olmadığı için köylüler ekmeklerini denizden çıkarıyorlar.Köyün hemen tümü balıkçılıkla uğraşıyor.İyi balık yapan körfezdeki balık yavrularının toplanıp balık çiftliklerine satılması köyün balıkçılığını tehdit ediyor.Yaşlı balıkçıları dinlerseniz bir zamanlar buranın nasıl bir balık yatağı olduğunu öğrenirsiniz.Gene de iyi ve taze balık yiyebileceğiniz lokantaları var.çipurası,levreği bol,denize kurulan balık çiftliklerinden canlı balık da satın alabilirsiniz.Yakalanan balıklar denizde çevrilmiş havuzlara atılıyor ve büyütülüyor.Balığın yanında kendi ürettikleri has zeytinyağı,kekik, sarımsak ve karabiber ile hazırladıkları özel sosla tatlandırılmış bir salata veriyorlar ki tadına doyum olmuyor.Zeytinyağını beğendiyseniz dönerken götürmek üzere satın alabilirsiniz.Boğaziçi aynı zamanda bir kuş cenneti.Kuğular,flamingolar,pelikan ve yaban ördekleri,ne ararsanız var.

 

REZERVASYON VE KİRALAMA ŞARTLARI

 1. RESERVASYON &ÖDEME: Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgli toplam kira bedelinin %50si, 3 iş günü içinde banka hesabımıza yatmalıdır. Reservasyon kapora bedeli tarafımızca teslim alındığında kiraladığınız ev, isminize belirtilen tarih aralığında reserve edilip, müşteriye konfirme edilir . Kalan bakiyeniz ise tatiliniz başlamadan 30 gün önce yine aynı hesaba yatmalıdır. Ödemeler banka yolu ile havale veya İstenirse kredi kartı ile de yapılabilir. Ödemenin tamamı yapılmadan ev teslim edilemez. Kiralama bedeli yabancı para birimi ise ve müşteri ödemeyi TL bazında yapmak isterse ödemeyi yapacağı günün , http://www.paragaranti.com/pages/doviz.jsp adresindeki  Garanti şubesiz satış kuru baz alınır.
   
 2. ELEKTRİK - SU: 21 Gün/Gece ve üzeri konaklamalarda müşteri kaldığı dönem içerisinde kullandığı elektrik ve su parasını öder. Müşterinin eve giriş ve çıkışında sayaçlar okunur. Aradaki fark birim fiyat ile çarpılıp alınan depozito bedelinden düşülür.
   
 3. CHECK-IN, CHECK-OUT: Evlere giriş (Check-in) saat 16:00’dan sonra, çıkış (Check-out) ise saat 10:00’da olmalıdır. Bu arada kalan zaman dilimi evlerin temizliği ve bir sonraki müşterinin girişi için ayrılmıştır. Sadece uygun durumlarda geç çıkış veya erken girişe izin verilir.Bunun haricinde kiracı belirtilen saatte çıkış yapmak zorundadır. Geç çıkış yapıldığı taktirde bu durumdan kaynaklanabilecek olan kayıpları ödemeyi taahhüt eder.
   
 4. HASAR DEPOZİTOSU: Kiraya verilen tüm evler için bir hasar bedeli tespit edilmistir, bu rakam 1000 TL - 10.000 TL arasındadır. Kiracı hasar bedelini kira ödemesi ile beraber  SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. ‘e öder. Kiracı evden ayrılırken evi teslim aldığı haliyle teslim ettiği taktirde, eğer herhangi bir hasar veya eksik bulunmazsa, SPM Tur.Emlak Paz. Ltd. Şti depozito bedelini 3 ila 7 gün içerisinde banka havalesi ile müşterinin hesabına geri iade eder.
   
 5. TEMİZLİK: Tüm evler girişte temiz teslim edilir. Müşteri çıkışında yapılacak temizlik ücreti evin durumuna ve büyüklüğüne göre kiracıdan tahsil edilir. Çıkış temizlik bedeli evin oda sayısına göre ödenecek                 
 
 • KİRALAMA TARİHİ VEYA EVİN DEĞİŞTİRİLMESİ: Herhangi bir sebepten dolayı evin veya rezervasyon tarihinin değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir. Firmadan onay alındıktan sonra tarih değişikliği yapılabilir.
 
 1. REZERVASYON İPTALİ:
Rezervasyon İptalleri yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtilmek durumundadır.
Reservasyon iptal ödemesi, İptal talebinin elimize ulaştığı gün ile rezervasyonun başlayacağı tarih arasında, toplam tatil ücreti üzerinden hesaplanmaktadır. Buna göre;
Varıştan 10 hafta önceki iptallerde depozito iadesi yapılmaz.
70-43 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %30 iadesi yapılmaz.
42-29 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %50 iadesi yapılmaz.
28-22 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %70 iadesi yapılmaz.
21-15 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %90 iadesi yapılmaz.
14-0 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %100 iadesi yapılmaz
 1. ÖZEL TALEPLER: Özel istek ve taleplerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağımızı, ancak bunun için bir garanti veremeyeceğimizi üzülerek belirtiriz.  
   
 2. MÜŞTERİ SORUMLULUKLARI:
·       Evin içerisinde sigara içilmesi yasaktır.
·       Hiç bir şekilde evcil hayvan kabul edilmez.
·       Her ev için maksimum kişi sayısı web sitemizde belirtilmiştir. Sözleşmede belirtilen kişiler haricinde evde başka kimse kalmamalı, Müşteri kiraladığı ev için reservasyon formunda ve/veya web sitemizde belirtilen kişi sayısını aşmamalıdır.
·       Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
·       Müşteriler kiraladıkları  tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir.   Fakat tüm ekipmanları temiz ve hasar vermeden kullanmaya özen göstermelidir. Herhangi bir hasar ziyanda firmamızı haberdar etmelidir. 
Oluşan herhangi bir hasarın bedeli neyse depozitodan düşülecektir.  Hasar bedeli depozito bedelinden yüksek ise müşteri fazlasını ödemeyi kabul eder.
·       Müşteriler kiraladığı evin çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olmalı ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınmalıdır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi bir yasadışı (silah,uyuşturucu,kaçakçılık vs..) faaliyet içinde bulunmamalıdır. Böyle bir durum karşısında SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti.’ nin  evi tahliye ettirme hakkı saklıdır.
Yukarıda belirtilen maddelerin ışığında SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. geri para iadesi olmadan kontratı iptal eder.
        
 1. FİRMANIN SORUMLULUKLARI:
·       SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. giriş tarihinde evlerin temiz ve noksansız teslim edilmesinden sorumludur.
·       Çalışma saatleri nisan ayından itibaren Pazartesi –Cumartesi  09:00-19:00 saatleri arasındadır.  
·       Konutta olabilecek aksaklıkları(elektrik arızası,su arızası vs.) en kısa zamanda onarımını veya bakımını yaptırır. Fakat yaz aylarının çok yoğun olması sebebi ile gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz.
·       Müşterilerin özel kıymetli eşyalarından firmamız hiç bir şekilde sorumlu degildir. Tatil beldelerinde hırsızlık olaylarının olabileceğini dikkate alarak misafirlerimizin dikkatli olmalarını öneriyoruz.
·       Seyahat sigortası yaptırmanızı öneririz. Eve ait eşyaların çalınması, zarar görmesi veya benzer koşullarda, olay yerinde inceleme yapan polis veya jandarmanın raporuna göre hareket edilecektir.
·       Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen savaş, savaş tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler, sağlık riskleri ve şiddetli hava koşulları gibi durumlardan kaynaklanan değişikliklerden sorumluluk kabul etmeyeceğimiz gibi para iadesi de yapmayacağımızı belirtmek isteriz.

18 yaşımdan büyük olduğumu deklare eder ve Smile Property Management & Smile Gayrimenkul şirketinin kiralama şartnamesini kabul ederim. Bu anlaşma ile evin sözkonusu tarihlerde başkasına kiralanmayacağı teminat altına alınmaktadır. Afet ve mücbir sebepler durumunda bu sözleşme geçersiz olacaktır. İhtilaf durumunda Bodrum mahkemeleri yetkilidir.

 

 

Online Villa Talep Formu
Hayır Evet
Hayır Evet